INDIVIDUÁLNÍ WORKSHOPY

INDIVIDUÁLNÍ WORKSHOPY

Online fotoškola

Myslíte to s krajinářskou fotografií opravdu vážně? Chcete se učit a zlepšovat permanentně a nestačí vám pouze dvoudenní workshopy? Potřebujete odborníka, který by vás vedl a dokázal vám i kvalifikovaně ohodnotit vaše fotografie a poradit, co jim ještě chybí a co zlepšovat? Pak je kurz "online fotoškola" určen právě pro vás. Naučte se fotit jako profesionální fotografové a objevte všechny taje pořízení, úprav a prezentace fotografií v průběhu několika měsíců.


Skalní brána, Utah, USA

Náplň online školy:
Výuka krajinářské fotografie probíhá prostřednictvím emailů, případně online diskuze (chat), při které je lektor Jiří Stránský plně k dispozici pro zodpovězení vašich dotazů. Po zaslání vašich fotografií vám poradí, jak své snímky dále zlepšovat, kde děláte chybu, nebo zda jste na správné cestě. Poodhalí vám i své triky, jak se dělají profesionální fotografie a pomůže i s problematikou úpravy fotografií, aby vaše snímky byly na špičkové úrovni. Po několika týdnech či měsících, kdy pod vedením lektora proniknete do tajů fotografování přírody, zjistíte, že i vaše fotografie vypadají mnohem lépe.

Komu je online fotoškola určena:
Online fotoškola je dlouhodobý kurz, který narozdíl od rychlých jedno či dvoudenních workshopů může jít mnohem více do hloubky. Na rozdíl od fotografických serverů vám lektor ohodnotí vaše fotografie odborně a nezaujatě. Jelikož je kurz zcela přizpůsoben vašim dotazům a vaší fotografické úrovni, je určen pro každého zájemce o fotografování. Úplným začátečníkům pomůže zodpovědět základní otázky, které každý potřebuje, aby mohl seriozně začít fotit. Pokročilým pak pomůže dovést jejich fotografie k dokonalosti.

Doporučené vybavení pro online fotoškolu:
Jakýkoliv fotoaparát, který používáte a na který jste zvyklý. Pokud se dostanete do fáze, kdy budete potřebovat lepší techniku a vybavení, Jiří Stránský vám pomůže zorientovat se v nabídce různých výrobců. Zároveň vám i doporučí techniku, která by vám nejlépe seděla pro váš styl focení.


Jak online fotoškola funguje:
Jako první krok je seznámení lektora s vaší fotografickou úrovní prostřednictvím vašich fotografií a znalostmi, které o focení krajiny máte. Podle toho se pak odvíjí, na které věci se zaměříte detailněji. Výuka pak probíhá jednou týdně a jedna lekce trvá 2 hod. Každý týden proberete detailně jedno z témat a pokusíte se dostat nové vědomosti do vašich fotografií. Začátkem další výukové lekce vám lektor zhodnotí nově pořízené fotografie, zda a jak se vám to povedlo a co ještě zlepšit. Témata, která se na jednotlivých lekcích probírají si buď volíte sami podle toho, co cítíte, že potřebujete zlepšit a nebo lektor, pokud jste již připraveni na hlubší vědomosti. Minimální trvání kurzu je pak 3 měsíce (což znamená 13 lekcí). Pro perfektní zvládnutí všech témat, která s fotografováním přírody souvisí je však ideální 1 rok (52 lekcí). Tak je možné se věnovat podrobně všem ročním obdobím a jejich specifikům.

Cena:
Cena se odvíjí od délky kurzu. Částka se platí před zahájením kurzu. Při platbě na 12 měsíců dopředu je jako BONUS jednodenní workshop v terénu v ceně. Minimální délka kurzu je 3 měsíce.
Cena: 690,-Kč za měsíc.

Přihláška:
V případě zájmu nás prosím kontaktujte na email - jiristransky@atlas.cz . Do předmětu zprávy prosím uveďte "Online fotoškola". Obratem obdržíte veškeré podrobnosti a přihláškový formulář.
Crescent Head, Austrálie


Zion natinal park, Utah, USA


Matterhorn, Švýcarsko