SKUPINOVÉ WORKSHOPY

SKUPINOVÉ WORKSHOPY

Workshop: Krajina - Jarní Korsika, 1.-8.5.2011

Korsika je úžasným středomořským ostrovem, který není až tolik pro milovníky plážového válení, ale hlavně pro aktivní sportovce, turisty, dobrodruhy a v neposlední řadě i fotografy. Jelikož se cítím býti členem všech těchto skupin, tak Korsika byla vždy mým snem. Poprvé jsem ji navštívil v roce 2004 a uchvátila mě natolik, že při výběru středomořského ostrova pro konání workshopu, jsem neváhal.


Foto: Jiří Stránský


Foto: Jiří Stránský


Hned první den nás přesvědčil o tom, jak Korsika múže být nevyzpytatelná. I když v celém středomoří panovalo pěkné počasí, nad Korsikou visely těžké mraky a pršelo. Přesto jsme nechtěli zahodit ani chvilku drahoceného času a ihned začali fotit cestou do Bonifacia. Štěstí však stálo na naší straně a hned druhý den jsme se probudili do krásného rána s čerstvým vzduchem po dešti a nádhernou viditelností.


Foto: Jiří StránskýFoto: Jiří Stránský


V dalších dnech jsme pak následovali odcházející frontu a tak se nám večery i rána skvěle vydařily a pořídili jsme poutavé snímky jak na plážích a útesech, tak i v horách. Díky tomu, že jsme se sešli opravdu dobrá parta stejně zaměřených lidí, užili jsme si nejen inspirativní focení, ale i spoustu srandy..

Několik fotografií ostatních účastníků:Foto: Milan Tesař


Foto: Vladimír Janoušek


Foto: Rastislav Cibulka


Foto: Petr Šimral


Foto: Petr Jílek


Foto:Lenka Hurtová


Foto: Jan Šimral


Foto: Eva Mencnerová