SKUPINOVÉ WORKSHOPY

SKUPINOVÉ WORKSHOPY

Workshop: Krajina - Podzimní Národní park České Švýcarsko, 22.-24.10.2010

Navzdory špatnému počasí se letošní listí udrželo na stromech až do konce října a proto bylo možné pořídit velice pěkné fotografie podzimní atmosféry i poslední týden v říjnu. Panovalo příjemné slunečné počasí, které nás vyhnalo ze studených údolí na okolní vyhlídky. Přesto jsme poslední den neodolali a strávili ho v Pavlině údolí. I když bylo údolí silně poničené srpnovými povodněmi, našli jsme mnoho velice zajímavých kompozic a nakonec si každý odvezl zajímavé fotografie.


Foto: Jiří Stránský


Foto: Jiří Stránský


Přestože nebyl sobotní východ slunce extra dramatický, celková atmosféra snímků nakonec vyzněla velice pozitivně. Zbytek slunečného dne jsme pak strávili na zajímavých lokalitách v okolí Vysoké Lípy, abychom se na západ slunce přesunuli na Loupežnický hrádek Šaunštejn. Pro večerní promítaní a diskuzy jsme pořídili opravdu dostatek kvalitních fotografií.


Foto: Jiří Stránský



Foto: Jiří Stránský


Nedělní dopoledne jsme pak strávili v krásném barevným listím ozdobeném Pavlině údolí, čímž jsme završili velice příjemný společně strávený čas. Opět se sešla úžasná parta stejně zapalených lidí, takže i když nás bylo celkem 11, po dobu celého kurzu panovala velice přátelská atmosféra.


Foto: Jaroslav Zákravský



Několik fotografií ostatních účastníků:



Foto: Daniel Fiker


Foto: Hana Škvařilová


Foto: Jan Šimral


Foto: Jaroslav Zákravský


Foto: Vladimír Koukal


Foto: Michal Puč


Foto: Petr Šimral