ALL INCLUSIVE FOTOŠKOLA

ALL INCLUSIVE FOTOŠKOLA

All inclusive fotoškola

Nejvyšší produkt mezi fotografickými kurzy. Půlroční fotoškola kombinuje podrobné probrání teorie v online lekcích a praktické workshopy v terénu. Během 6 měsíců budete mít možnost nahlédnout do všech tajů a triků fotografování přírody, profesionální úpravy fotografií i tisku velkoformátových zvětšenin. Celý kurz zakončíte dvoudenním focením v přírodě. Zároveň obdržíte certifikát o absolování kurzu a nejlepší fotografii z workshopu potom za asistence lektora přeměníte v nástěnný obraz o rozměrech 100x67cm špičkové kvality. V neposlední řadě pak získáte i možnost nechat si vyhotovit celou výstavní kolekci obrazů za velice výhodných podmínek i s pomocí přípravy vaši autorské výstavy.


Oblast Grand Canyon, Arizona, USA

Náplň all inclusive fotoškoly:
Výuka krajinářské fotografie probíhá prostřednictvím emailů, případně online diskuze, při které je lektor Jiří Stránský plně k dispozici pro zodpovězení vašich dotazů. Po zaslání vašich fotografií vám poradí, jak své snímky dále zlepšovat, kde děláte chybu, nebo zda jste na správné cestě. Poodhalí vám i své triky, jak se dělají profesionální fotografie a pomůže i s problematikou úpravy fotografií, aby vaše snímky byly na špičkové úrovni. Každý měsíc pak své teoretické znalosti zúročíte při jednodenním individuálním workshopu s lektorem Jiřím Stránským. Na závěr celého kurzu vás pak čeká dvoudenní focení, při kterém již budete moci využít veškeré nově nabyté vědomosti a přeměnit je v dokonalé fotografie. Jako rozloučení s kurzem se naučíte i připravit fotografii pro minilab a sami vytvoříte z fotografie nástěnný, zarámovaný obraz. Cílem kurzu je seznámit vás s kompletními informacemi o focení krajiny a vším, co s tím souvisí.

Komu je all inclusive fotoškola určena:
Kurz je určen všem, kteří přemýšlí o seriozní práci fotografa krajináře. Slouží jako ideální průprava, pokud vás focení baví a máte vysoké cíle, chtěli byste vystavovat, hodně cestujete a vaše snímky stále nevypadají, jak si představujete a nebo byste se dokonce chtěli stát profesionálním fotografem.Nezáleží zda fotíte měsíc a nebo už deset let, stačí touha zlepšit se.

Doporučené vybavení pro online fotoškolu:
Jakýkoliv fotoaparát, který používáte a na který jste zvyklý, jelikož se však jedná o kurz, který má za cíl udělat z vás opravdového fotografa, důrazně je doporučena digitální zrcadlovka, která umožňuje opravdu kreativní práci a odpovídající příslušenství. Pokud se dostanete do fáze, kdy budete potřebovat lepší techniku a vybavení, Jiří Stránský vám pomůže zorientovat se v nabídce různých výrobců. Zároveň vám i doporučí techniku, která by vám nejlépe seděla pro váš styl focení.


Jak online fotoškola funguje:
Kurz trvá 6 měsíců, zahrnuje 5 jednodenních a 1 dvoudenní workshop s lektorem a 18 přednášek přes internet. Na konci kurzu pak obdržíte jeden obraz o rozměrech 100x67cm s vaší fotografiií a certifikát. Kurz začíná osobní schůzkou, kde se seznámíte s lektorem. Ten zjistí vaši úroveň znalostí, projdete si i vaše fotografie a domluvíte se, na která témata je potřeba se zaměřit a u kterých už máte nějaké znalosti a proto můžete jít více do hloubky. Kurz je dále veden přes internet, kde vás lektor jednou týdně seznámí s probíraným tématem prostřednictvím přehledných přednášek. Vy pak sami zkoušíte nově nabité vědomosti dostat do svých fotografií a jejich posouzením vždy začíná nová lekce. Na konci měsíce po 4 lekcích pak absolvujete jednodenní praktický kurz buď v terénu a nebo u počítače, podle probírané látky. Na závěr kurzu pak použijete všechny své znalosti při dvoudenním intenzivním workshopu, kdy budete fotit v nejrůznějších oblastech a denních dobách.

Cena:
Cena kurzu se platí před zahájením kurzu.
Cena: 2900,-Kč za měsíc. Celková cena za celý kurz: 17 400,-Kč za půlroku. Cena je včetně DPH.

Přihláška:
V případě zájmu nás prosím kontaktujte na email - jiristransky@atlas.cz . Do předmětu zprávy prosím uveďte "All inclusive fotoškola". Obratem obdržíte veškeré podrobnosti a přihláškový formulář.
Loch Ard, Victorie, Austrálie


Horseshoe bend, Arizona, USA


Rakaia river valley, Nový Zéland