SLUŽBY

SLUŽBY

Velkoformátový tisk

Interiérový tisk realizujeme na profesionální tiskárně CANON iPF8000, jež v současné době patří k naprosté špičce na trhu. Tiskneme do maximální šíře tisku 42" (106,7cm) s použitím 12 barev, které zajišťují nejširší barevný gamut mezi velkoformátovými tiskárnami. Tiskárna je ideální pro vysoce kvalitní interiérové aplikace, tiskneme pak na všechny druhy běžných materiálů, jako jsou lesklé či matné fotopapíry, průsvitné folie, vinyly, plátna, bannery či potahované papíry.

Tiskárna je zvlašť vhodná pro tisk výstavních fotografií, kde je požadavek na kvalitu tisku prvořadý. Tiskárna používá 2 černé barvy pro dosažení dokonalých černobílých tisků bez rušivých barevných nádechů. Při barevném tisku je velkou předností neznatelný tiskový rastr a také stálost barev garantovaná po dobu několika desítek let.Adjustace

Kašírujeme především na podkladové desky KAPA, v závislosti na velikosti tisku 5 nebo 10mm, a desky FOAM-X 5mm.V případě zájmu lze adjustovat i na jiné materiály, jako sklo, plexi či jiné do tloušťky 30mm.

Kašírovat lze i přinesené výtisky.Laminace

Laminace se doporučuje na výtisky přicházející do styku se slunečním světlem, pro dlouhodobé použití i jako mechanická ochrana. Laminovaný výtisk je chráněn proti oděru a je omyvatelný. Lesklé lamino navíc zlepší kontrast výtisku. Matné lamino naopak potlačí veškeré odlesky a je vhodné pro prostory s ostrým světlem. Polomatné lamino je pak kompromisem obou předešlích. Laminujeme za studena, podle přání lesklou , polomatnou, či matnou laminační folií s UV filtrem. Šíře laminace je pak možná až do 1400mm.

Laminovat lze i přinesené výtisky.Rámování

Rámování pak standardně provádíme do kvalitních rámů značky Nielsen. Na výběr jsou hliníkové profily a klasické dřevěné rámy.

Rámovat lze i přinesené výtisky.Grafika

Grafiku provádíme v návaznosti na tisk, která je již v ceně výtisku. Jedná se o úpravu barev, kontrastu a křivek pro dosažení maximální kvality tisku.

Lze provádět grafické úpravy i nad rámec tisku, jako je retušování, návrh grafické podoby firemních či reklamních materiálů a podobně. V tomto případě je účtována sazba dle platného ceníku.