CVIČENÍ


Jóga se v posledních letech stala synonymem pro relaxační, někdy až meditační cvičení určené především pro ženy. Přestože duševní očištění je určitě jednou z mnoha pozitivních vlastností jógy, dokáže nabídnout mnohem více a to všem, bez rozdílu pohlaví a pohybového nadání. Bolesti pohybového aparátu se totiž nevyhýbají skoro nikomu. Jóga je v tomto ohledu ideálním uceleným systémem protahovacích, posilovacích i uvolňovacích cviků a pozic. Navíc jednotlivé pozice (asány) mají různé stupně obtížnosti podle různých variant provedení. Na svých lekcích se snažím připravovat sestavy tak, aby si každý přišel na své, ať už jste ve cvičení úplný začátečník a nebo profesionální sportovec.

Pokud však cítíte k józe jistý ostych a přesto byste se rádi dozvěděli o anatomicky správném cvičení více, připravuji průběžně i pohybové semináře, úzce zaměřené na určité téma, kde bude více času vše probrat do hloubky nejen prakticky, ale i teoreticky.

Jste tedy srdečně zváni na kterékoliv z mých cvičení. Nejdůležitější je totiž správně začít a s tím vám moc ráda pomůžu.